w konkursie e-Twinning

Nauczycielka naszej szkoły, Jolanta Okuniewska odebrała w Warszawie dyplomy uznania za zdobycie II miejsca w konkursie na projekt eTwinning 2017.

Konkurs objęty był patronatem MEN oraz MAiC. W uroczystości w Teatrze Królewskim Stara Pomarańczarnia w Łazienkach wzięli również udział - dyrektor szkoły Pan Leszek Kirzenkowski oraz wiceprezydent miasta Olsztyn Pan Jarosław Słoma, który wręczył laureatce list gratulacyjny od prezydenta Piotra Grzymowicza.

Podczas gali zaprezentowano zwycięskie projekty, wręczono nagrody, a po uroczystym obiedzie uczestnicy obejrzeli przedstawienie Piotruś Pan w teatrze Buffo.

Projekt Open the gates to the Universe był realizowany w ubiegłym roku szkolnym przez uczniów obecnej klasy III c. Jest on też zwycięzcą w konkursie europejskim.

Zdjęcia z uroczystości TUTAJ

Strona UM: Nauczycielka SP 13 z nagrodą eTwinning 2017