"PRAWA LUDZI
DUŻYCH I MAŁYCH"

Uczniowie klas: IVc, Va i VIa pod opieką p. Marii Radoch wzięli udział w projekcie "Dzieciaki z Zatorza przedstawiają: Prawa Ludzi Dużych i Małych". Uczestnicy wykonali plakaty, w których opisali trzy najważniejsze prawa każdego człowieka oraz zinterpretowali je plastycznie. Powstały piękne, pomysłowe plakaty, które będzie można obejrzeć od 22 maja 2017 r. w holu Sądu Okręgowego w Olsztynie w związku z obchodami Dnia Wymiaru Sprawiedliwości 2017.

Uczestnicy projektu:

- z kl. IVc: Dominika Kucińska, Nikola Michalska, Jakub Rodkiewicz, Karolina Wróblewska

- z kl. Va: Adrian Butkiewicz, Paulina Giedz, Dominika Kułakowska, Tomasz Libert, Julia Małż, Filip Rostek, Wiktoria Sutko

- z kl. VIa: Zuzanna Balwa, Weronika Durczak, Małgorzata Ostrowska, Anna Strot, Wiktoria Tarnowska, Julia Żygo

Dn. 12.05.2017 r. na apelu szkolnym gościliśmy p. Marcina Wojciechowskiego z obsługi medialnej Sądu Okręgowego, który podziękował uczestnikom projektu, a także wręczył im dyplomy i upominki.

Gratulujemy zaangażowanym uczniom kreatywności i talentu!

ARTYKUŁ                                                        ZDJĘCIA SZKOLNE