IX Wojewódzki Turniej Wiedzy
o Krajach Anglojęzycznych

10 kwietnia reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Piotr Chmielewski, klasa Vc

Jakub Gajko, klasa VI b

Larysa Pikielska, klasa V b  

wzięła udział w IX Wojewódzkim Turnieju Wiedzy O Krajach Anglojęzycznych, organizowanym przez Zespół Szkół nr 25 w Olsztynie pod honorowym patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego.

Nasi uczniowie mieli okazję sprawdzić swoj± wiedzę o kulturze i historii Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Kanady i Australii. Do konkursu wytrwale przygotowywali się podczas zajęć Kółka Języka Angielskiego. Gratulujemy naszej drużynie ciężkiej pracy i zachęcamy wszystkich, by spróbowali swoich sił w turnieju w przyszłym roku szkolnym.

Uczniów do konkursu przygotowały panie: Bożena Sobieraj i Katarzyna Romanowska

ZDJĘCIA