O RÓŻĘ MAŁEGO KSIĘCIA

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Dominika Kucińska z klasy IV "c" została jedną z laureatek XXVI Miejskiego Konkursu Literackiego "O Różę Małego Księcia". Jest to prestiżowy konkurs organizowany przez MOK w Olsztynie promujący młodych, utalentowanych twórców tekstów poetyckich i prozatorskich.

Pracę konkursową Dominika napisała pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego p. Marii Radoch. Podczas Finału Konkursu "O Różę Małego Księcia" w dn. 23.11.2016 r. uhonorowani zostali także ubiegłoroczni laureaci, a wśród nich troje uczniów naszej szkoły: Ewa Jachowicz i Natalka Grajewska z kl. VI "c" oraz Antek Drożdż z kl. VI "a". Obie dziewczynki zostały przygotowane do konkursu przez p. Dorotę Szczerbińską – Łojko, zaś Antek przez p. Marię Radoch.

Gratulujemy wszystkim młodym, uzdolnionym twórcom i zachęcamy do rozwijania talentów literackich.

Foto

Olsztyn24