ŚLUBOWANIE I PASOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ

,,Idą pierwszaki - dawne maluchy.
Jeden w drugiego to same zuchy...."

13 października 2016 roku to pamiętna data dla uczniów klasy I,,a" z SP 13 w Olsztynie. Tego dnia przeżyliśmy uroczystość ślubowania klasy I i pasowanie na uczniów szkoły. Do tego święta przygotowywaliśmy się od kilku tygodni, aby udowodnić wszystkim, że już nie jesteśmy przedszkolakami, lecz prawdziwymi uczniami.

Zaprezentowaliśmy swoje umiejętności śpiewu i recytacji, złożyliśmy ślubowanie, dzielnie znieśliśmy dotknięcie ramienia wielkim ołówkiem z ręki pana dyrektora, przypieczętowaliśmy akt ślubowania odciskiem palca. Klasy trzecie pięknie powitały nas w gronie społeczności szkolnej.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, żeby nasza uroczystość była niezapomniana. Dziękujemy rodzicom, że tego dnia byli z nami.