(NIE)BEZPIECZNA SIEĆ
PODSUMOWANIE PROJEKTU EDUKACYJNEGO
KLASY 6 C

Nasz projekt został zakończony! Prace trwały od września do grudnia 2015 roku.

Założenia projektu: http://multicentrum.net/files/pdf/nsprez.pdf

8 grudnia tego roku w MultiCentrum mogliśmy obejrzeć efekty naszej pracy, przede wszystkim cyfrowy udźwiękowiony komiks z elementami animacji dotyczący bezpieczeństwa w sieci, który stworzyliśmy wraz z grupą uczniów z SP 2 w Olsztynie, ale także film promujący projekt oraz wystawę komiksową. Klasa 6 C wraz z wychowawczynią p.Marią Radoch uczestniczyła w podsumowaniu tego projektu w MultiCentrum.

Jesteśmy wdzięczni Dyrekcji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie oraz Fundacji Orange za wyróżnienie naszej szkoły, a szczególnie klasy 6 C i umożliwienie nam udziału w tym bardzo ciekawym przedsięwzięciu. Kolejne etapy pracy oraz jej efekty można obejrzeć klikając w poniższy link:

http://www.multicentrum.net/index.php/projekty/nie-bezpieczna-siec/272-podsumowanie-projektu-nie-bezpieczna-siec