WYDARZENIA 2007/2008


Wydarzenia umieszczane są na podstawie otrzymanych od nauczycieli materiałów.

DATA
REALIZACJI
WYDARZENIE DATA AKTUALIZACJI
20.06.2008 "Detektywi środowiska w mojej szkole" 9.09.2008
18.06.2008 Rozgrywki klas III w "Dwa ognie" 18.06.2008
16.06.2008 Dzień sportu klas I-III 18.06.2008
14.06.2008 V Olsztyński Festiwal Teatrów Dziecięcych "Skarb króla jeziora" 14.06.2008
13.06.2008 Wycieczka do "Strusiolandii" 9.09.2008
11.06.2008 Miejski konkurs plastyczny "Mniej dźwigaj" 14.06.2008
4.06.2008 Konkurs matematyczny kl.VI 18.06.2008
4.06.2008 Konkurs matematyczny kl.V 18.06.2008
2.06.2008 Konkurs ortograficzny klas III 9.06.2008
2.06.2008 Konkurs matematyczny klas III 9.06.2008
31.05.2008 FESTYN RODZINN-"Ja-Ty-My śpiewamy" 31.05.2008
31.05.2008 FESTYN RODZINNY-"Czerwone buciki" 14.06.2008
31.05.2008 FESTYN RODZINNY 31.05.2008
1.09.2008-31.05.2008 Szkolny konkurs zbiórki odpadów 9.09.2008
26.05.2008 IV Festiwal Teatrów Dziecięcych 14.06.2008
21.05.2008 Święto teatru 14.06.2008
21.05.2008 Miejski konkurs plastyczny "Wypoczywaj bezpiecznie" 28.05.2008
15.05.2008 VI Warmińsko-Mazurskie zawody matematyczne 18.06.2008
8.05.2008 VIII Szkolny Przegląd Małych Form Scenicznych 14.06.2008
6.05.2008 Premiera spektaklu "Czerwone buciki" 14.06.2008
6.05.2008 Wojewódzki konkurs plastyczny "Odzyskuj, zmieniaj, oszczędzaj" 18.05.2008
30.04.2008 Konkursy ekologiczne - rozstrzygnięcie 9.09.2008
29-30.04.2008 Wycieczka klasy IV A i V C do archiwum 18.05.2008
29.04.2008 Wycieczka szkolna do Szczecina i Berlina 18.05.2008
29.04.2008 "Z ekologią za Pan Brat" 9.09.2008
28.04.2008 Apel z okazji Dnia Ziemi 9.09.2008
26.04.2008 Konkurs ekologiczny kl.VI 9.09.2008
25.04.2008 Konkurs matematyczny "Procentiada" 18.05.2008
24.04.2008 "Przyjaciel Ziemi" 9.09.2008
23.04.2008 Wystawa zdrowej żywności i opakowań ekologicznych 9.09.2008
17.04.2008 Wycieczka do schroniska dla zwierząt kl.III D 31.05.2008
16.04.2008 Ogólnopolski Konkurs Gazetek Szkolnych 18.05.2008
16.04.2008 "Leśne obrady - ratujmy środowisko" 9.09.2008
14.04.2008 "Śmieciowisko 2" 9.09.2008
12.04.2008 Rajd "Matka Natura wzywa swoje dzieci" 9.09.2008
11.04.2008 Ogólnopolski konkurs plastyczny Tęcza "Piękno mojego regionu" 18.05.2008
10.04.2008 Szkolny konkurs matematyczny klas V 18.05.2008
28.03.2008 Wycieczka szkolna do Krakowa 18.05.2008
27.04.2008 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" i "Kangurek" 4.06.2008
19.03.2008 Wybory do RSUczn. i powitanie wiosny 18.05.2008
13.03.2008 Kiermasz wielkanocny 9.09.2008
3.03.2008 "Wierszowe wzgórze"-konkurs recytatorski 15.06.2008
3.03.2008 Dyktando matematyczne klas piątych 31.03.2008
1.03.2008 Wojewódzki Konkurs Matematyczny Szkół Podstawowych 26.03.2008
29.02.2008 "112 w słusznej sprawie -nie przy zabawie" 06.03.2008
23.02.2008 Eliminacje rejonowe konkursu historycznego 26.03.2008
19.02.2008 Międzyszkolny konkurs wiedzy o Olsztynie 9.09.2008
15.02.2008 Światowy Dzień Kota 19.02.2008
2.02.2008 Rejonowy Konkurs Matematyczny Szkół Podstawowych 26.03.2008
2.02.2008 "Gaz ziemny na wesoło" 15.02.2008
15-16.01.2008 Warsztaty egipskie dla uczniów klas IV 26.03.2008
12.01.2008 Zdrowy Styl Życia 15.02.2008
3.01.2008 Szkolny Konkurs Historyczny 12.02.2008
19.12.2007 Konkurs języka polskiego (elim. szk.) 21.12.2007
13-14.12.2007 Kiermasz świąteczny 19.12.2007
12.12.2007 Konkurs plastyczny "Jan Paweł II ..." 19.12.2007
10.12.2007 Szkolny Konkurs Przyrodniczy kl.VI 17.12.2007
8.12.2007 Konkurs plastyczny "Być jak Zawisza Czarny" 19.12.2007
29.11-7.12.2007 Akcja charytatywna PCK 17.12.2007
4.12.2007 "Przyroda uczy i bawi" 21.12.2007
28.11.2007 Szkolny Konkurs Matematyczny kl.VI 17.12.2007
23.11.2007 Wieczór poezji "Jesienne wierszowanie" (kl III D) 9.06.2008
21.11.2007 Szkolny Konkurs Ortograficzny kl. IV-VI 28.11.2007
17.11.2007 Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia (etap rejonowy) 20.11.2007
12.11.2007 Święto Niepodległości (III A, III C, III D) 19.11.2007
9.11.2007 "Wesołe liczby"-kl.IV 19.12.2007
5.11.2007 Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia (etap szkolny) 20.11.2007
25.10.2007 Konk. plast. "Złota jesień" 29.10.2007
24.10.2007 Mistrzostwa Olsztyna w tenisie stołowym 26.10.2007
22.10.2007 Klasa II B robi sałatki 24.10.2007
17-20.10.2007 Wycieczka do Wrocławia i Poznania 20.11.2007
19.10.2007 Klasowy Konkurs Recytatorski (kl. III C) 19.11.2007
17.10.2007 Mistrzostwa Sudoku 26.10.2007
16.10.2007 Konk. plast. "Barwy jesieni"(kl. III) 22.10.2007
15.10.2007 "Mistrz tabliczki mnożenia" 26.10.2007
13.10.2007 Święto Komisji Edukacji Narodowej 13.10.2007
13.10.2007 Zielona szkoła fundacji"Recal" 31.10.2007
3.10.2007 Zielona szkoła w "Perkozie" 31.10.2007
28.09.2007 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Grzybobranie" 9.10.2007