Mistrzowie Kodowania

Z wielką przyjemnością informujemy, że w roku szkolnym 2013/2014 nasza szkoła, jako jedna z 34 w Polsce, weźmie udział w realizacji pilotażowego programu "Mistrzowie Kodowania".  Program obejmuje osiem dwugodzinnych zajęć z nauki programowania w języku Scratch. W formie zabawy umożliwia on wprowadzenie w świat programowania obiektowego.

Dzięki takim aplikacjom programowanie nie jest już zarezerwowane tylko dla specjalistów w dziedzinie informatyki. Mogą to robić również dzieci. Narzędzie to pozwala rozwijać myślenie kreatywne i analityczne. Więcej o programie można przeczytać na stronie

Mistrzowie Kodowania.

Projekt jest organizowany przez Samsung Electronics we współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej, Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie oraz Stowarzyszeniem "Rodzice w Edukacji". Został objęty patronatem Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

Blog dla Mistrzów z naszej szkoły

Zajęcia dla dwóch grup będą się odbywać w sali 205:

wtorki 9:50 - 10.35 - prowadzi Ewa Przybysz
środy 13.50 - 14.45 - prowadzi Ewa Przybysz