back1.gif (1161 bytes)powrót

Let's celenrate autumn

label      Krajowa Odznaka Jakości
www.autumncelebrations.wikispaces.com

Klasa I a i III a realizowała krótki projekt eTwinning pt. Let’s celebrate autumn.

Z naszą szkołą współpracowali  uczniowie z Portugalii, Irlandii, Rumunii, Bułgarii i Hiszpanii. Na początku przedstawiono  szkoły i miejscowości, w których mieszkali partnerzy.Uczniowie uczyli się o zmianach, jakie jesienią zachodzą w przyrodzie, poznali święta obchodzone w tym czasie w zaprzyjaźnionych krajach, uczyli się nazw miesięcy w języku angielskim, nazw jesiennych ubrań, rozmawiali o pogodzie. Wspólnie prezentowali obchody Halloween, Światowego Dnia Misia, zdjęcia jesiennego lasu, jesiennych zbiorów owoców i warzyw. Projekt obejmował również zagadnienia plastyczne, naukę piosenki i wierszyka po angielsku.

fotogaleria

z1