KOMUNIKATY

Szanowni Państwo,

Trwają pracę nad uruchomieniem nowej strony internetowej. Nowa strona będzie dostosowana do urządzeń mobilnych.

UWAGA - WAŻNE !!!!

OD 1 STYCZNIA 2018 ROKU NASTĄPI ZMIANA NUMERU KONTA BANKOWEGO NA WPŁATY ZA OBIADY. Szczegóły

WZOROWA ŁAZIENKA

Nasza szkoła zgłosiła się do udziału w konkursie "Wzorowa łazienka". W szkole która uzyska najwięcej punktów firma DOMESTOS przeprowadzi remont łazienek na kwotę 30000 zł.
Szkoła może zdobyć głosy, a tym samym punkty poprzez głosowanie na galerię szkoły (nie można głosować na poszczególne prace). Aby oddać standardowy głos należy podać swój adres email i postępować zgodnie z poleceniami na stronie. Prawidłowo oddany głos skutkuje komunikatem na stronie z taką informacją. Z jednego adresu email można oddać jeden głos na dobę. Z jednego adresu IP można oddać max. 150 głosów w ciągu doby. Głosować można w sekcji „Głosuj”.  Poniżej podajemy bezpośredni link do galerii naszej szkoły.

DNI WOLNE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW, MATERIAŁÓW ĆWICZENIOWYCH NA ROK SZK. 2017/2018

Wykaz podręczników, materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych obowiązujących w Szkole Podstawowej nr 13 w Olsztynie w 2017/2018 można znaleźć tutaj.

PAMIĘTAJ O DZIECKU

OBOWIĄZKI RODZICÓW WYJEŻDŻAJĄCYCH NA DŁUŻEJ NP. ZA GRANICĘ